TRISTart

Zobacz również: Doradztwo Biznesowe oraz PR

Jesteś w:  Strona główna / Nasze produkty / BaserCMS

BaserCMS

round

Baser CMS

 Oficjalna strona produktu:   http://www.baser.com.pl 

Sieć jest strefą bieżących zmian, jest to więc dla Ciebie i Twojej Firmy okazja do aktualizowania oferowanych usług. Możesz pochwalić się swoim Klientom o dzisiejszych realizacjach, zaprezentować film z Twoim nowym produktem lub wprowadzić zaminy w panelu aktualizacyjnym. Chwilowa potrzeba sprawia, że możesz w prosty sposób wymienić kilka istotnych elementów graficznych na stronie, które wpłyną na odświeżenie Twojego wizerunku w sieci. Te zabiegi stają się banalnie proste przy użyciu systemu zarządzania treścią jakim jest Baser CMS

Główne moduły systemu:

Aktualności / Promocje
Moduł ten pozwala na publikowanie na stronie informacji z życia firmy takich jak np.: nowe produkty w ofercie, informacja o nowych promocjach lub zakończonych realizacjach etc.

Strony
W tym miejscu administrator dostaje do dyspozycji moduł do tworzenia oraz aktualizacji podstron swojej witryny, moduł (zbliżony w obsłudze do edytora MS Word) daje możliwość edycji oraz formatowania tekstu. Dodatkowo do każdej podstrony możemy dodać grafikę którą, w zależności od potrzeb wstawiamy w treść lub dołączamy jako galerię. Moduł udostępnia również możliwość załączania plików (np. referencji ) do podstron.

Galerie
Moduł umożliwia tworzenie galerii (albumów) oraz dodawanie do nich zdjęć/grafik. Każdy dodany plik może zostać dodatkowo uzupełniony o opis.

Często zadawane pytania (FAQ)
Dzięki napisaniu na stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, twoja firma zaoszczędzi czas na telefony od klientów.

Dodatkowe:

Konta użytkowników
Jeżeli stroną zarządzać będzie kilka, kilkanaście osób, dobrą praktyką będzie utworzenie dla wszystkich tych osób osobnych kont w systemie.

Ustawienia strony
W tym miejscu w każdej chwili możesz zmienić tytuł, opis oraz słowa kluczowe strony.

Wersje językowe
Nasz system został zaprojektowany z myślą o wspieraniu różnych wersji językowych strony. Przełączenie panelu na edycję strony w innym języku odbywa się jednym kliknięciem.

Budowa modułowa
Dodatkowo system może być rozbudowany o dowolny moduł, napisany według ścisłych wytycznych klienta, np.: moduł ofertowy dedykowany konkretnej branży, cenniki etc.


round


Specyfikacja techniczna

round

Wykorzystane technologie
 

Wymagania systemowe
Do poprawnego działania serwer musi spełniać poniższe wymagania: PHP >= 5.2.3 oraz MySQL 4.1+


round

Nasze Realizacje

round

TRISTart
Baser CMS - System zarządzania treścią.


zobacz więcej...
dots


Zobacz nasze wybrane realizacje.


round
Nasi klienci

Wstecz

Dalej