TRISTart

Zobacz również: Doradztwo Biznesowe oraz PR

Jesteś w:  Strona główna / Nasze produkty / Offie Work

Office Work

round

Jeżeli jesteś firmą zarządzającą więcej niż jednym projektem, współpracujesz z więcej niż jednym pracownikiem, chcesz by Twoi pracownicy mieli stały dostęp do bieżących etapów pracy przy projektach, mamy dla Ciebie propozycję... System organizacji pracy online Office Work opracowany i przetestowany przez TRISTart na przełomie ostatnich 3 lat. Dzięki możliwości indywidualnego dostosowania do potrzeb każdego podmiotu stał się sercem komunikacji wielu firm.

Strona internetowa systemu: http://www.officework.pl 

Firma Coolway (producent systemów GPS) na temat Office Work:
Dzisiaj nie wyobrażamy sobie współpracy bez Office Work'a, przejrzystość środowiska pracy, a przede wszystkim możliwość ingerencji w funkcjonalność systemu za pośrednictwem TRISTart to zbawienie organizacyjne dla naszej firmy.

Grzegorz Wysocki - właściciel

 

Paragrafik (studio graficzne) z Krakowa:

Freelancer z Warszawy, graficy w pracowni, sprzedawca na delegacji, wszyscy pracują w jednym systemie, połączeni projektami, do których każdy ma wgląd w kolejne etapy pracy. Zadaniem systemu Office Work jest wyeliminowanie pomyłek. I to się udaje.

Artur Leśniak - właściciel

 

Arteesoft (sklepy internetowe):
Dzięki Office Work od roku nie mam żadnych problemów z realizacją wielu zadań przy współpracy z ludźmi na terenie całego kraju. OW to narzędzie, które na pewno usprawniło moją firmę.

Artur Perek - właściciel


round


Nasze Realizacje

round

TRISTart
Office Work - System zarządzania projektami.


zobacz więcej...
dots


Zobacz nasze wybrane realizacje.


round
Nasi klienci

Wstecz

Dalej