TRISTart

Zobacz również: Doradztwo Biznesowe oraz PR

Jesteś w:  Strona główna / Oferta / Outdoor reklama zewnętrzna / Oklejanie pojazdów

Oklejanie pojazdów

round

Nic tak nie przyciąga uwagi w wężyku samochodów poruszających się po ulicach miasta jak kolorowa mobilna reklama oparta na ciekawym projekcie. Pojazdy oklejamy jednokolorowymi foliami ploterowymi lub foliami drukowanymi.

Folia wylewana
Z uwagi na wszelkiego rodzaju krzywizny do pokrycia samochodów pełnokolorową drukowaną reklamą stosujemy folię wylewaną z lakierem lub laminatem. Wydruki wykonujemy w rozdzielczościach 720 dpi i 1440 dpi techniką solwentową, jest to zależne od wysokości budżetu Klienta.   

Folia ploterowa
Nie każda ekspozycja na pojeździe musi krzyczeć, zależy to od polityki wizerunkowej firm. W wielu przypadkach aplikowane folie mają za zadanie informować zachowując estetykę pojazdu. Folie ploterowe mają ograniczoną paletę jednak niektóre wzorniki przewyższają efektem druk. Za ich pośrednictwem mamy możliwość uszlachetnienia samochodu efektem lustrzanego odbicia, kolororem fluorescencyjnym lub odblaskiem.

Folia monomeryczna
Tę drukowaną folię wykorzystujemy do oklejania sztywnych płaskich zabudów PCV na samochodach dostawczych lub jako niewielkie aplikacje na płaskich elementach samochodów osobowych i dostawczych.


round


Nasze Realizacje

round

Mateco
Projekt i oklejenie floty firmowej.


zobacz więcej...
dots

Drokan 1
Projekt i oklejenie samochodów.


zobacz więcej...
dots

MStyle
Oklejenie samochodu


zobacz więcej...
dots


Zobacz nasze wybrane realizacje.


round
Nasi klienci

Wstecz

Dalej